HİZMETLERİMİZ

Kreatif

Web Tasarım

The Mediology, web tasarım çalışmalarında her zaman global ve trend çizgileri kullanarak görsel tasarımlar oluşturur. Hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmaları gerçekleştiren The Mediology, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanır. Modern web arayüz tasarımları yapan The Mediology çalışmaları aynı zamanda SEO uyumludur ve dönüşüm oranı yüksektir.

Diğer Hizmetlerimiz

Crypto Influencer

Finans yatırım ve cripto alanlarında tanınan ve ajansımız bağlı çalışan bir çok fenomen isim ile marka ihtiyacı doğrultusunda kurgular hazırlanarak en uygun fiyat garantisi ile iş birlikleri gerçekleştirmekteyiz.

Display&Video
Reklam Mecrası

Display&Video
Reklam Mecrası

Fotospor, Finanscepte, Paradurumu, sitelerinin reklam alanları ve veri pazarlamasını gerçekleştiriyoruz.

Veri Pazarlaması: Sizin sektörünüz ile ilgili rakip markalar özelinde şikayette bulunan ve şikayetleri okuyan kullanıcı datasını sizlere facebook&ınstagram üzerinden açabiliyoruz. Doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşmanızı sağlayan bu veri performans anlamında büyük katkı sağlıyor. Brieflerinizi bekliyoruz…

Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

Dijital dünyada artık onlarca mecra ve bu mecraların yüzlerce reklam alanı var. Böylesine karmaşık bir dijital dünyada yönünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. Hedefinize ve başarınıza giden yollar gözünüze karmaşık görünebilir. Bu noktada hedef ve başarınıza uygun olan hamleleri yapabilmek için bu işi daha önce yüzlerce kez yapmış profesyonel bir ekibin know-how’larına ihtiyaç duyarsınız.

THE MEDİOLOGY tam da burada devreye giriyor. Yönettiğimiz yüzlerce kampanyadan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda; hedefinize giden yolda atmanız gereken adımları bilmenin yanı sıra atmamanız gereken adımları da biliyoruz. Dolayısıyla “Bunca işi en iyi, en hızlı ve en az maliyet ile nasıl yapacağım” diye düşünmeyi bırakıp, yüzlerce kampanyadan edindiğimiz Know-how’larımızdan faydalanın.

Siz de THE MEDİOLOGY ’nın onlarca marka ve yüzlerce projesi arasında hak ettiğiniz yeri alın.

SEO Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu, içerik üretimi, kullanıcı deneyimi tasarımı ve web analiz ana kategorileri altında verdiğimiz hizmetler ile; web sitesine ziyaretçi çekme, kullanıcı davranışları analizi, dönüşümü maksimize edecek çalışmalar, dönüşümü yönetme ve kilit optimizasyonlar ile sizi yıldız kümemize dahil edip, orada kalıcı olmanızı sağlıyoruz.

Mecralar

neoldu.com
finanscepte
finanswebte
pepapp

Bizimle İletişime
Geçin!

MEDİOLOGY Dijital Reklam Ajansı; müşterilerinin karşısında değil, daima YANINDADIR!